Vuosikertomus 2014 | In English |

Yhteystiedot

Sijoittajasuhteet

Sophie Jolly
Johtaja, sijoittajasuhteet
puh. 010 45 32552, sophie.jolly@fortum.com

Rauno Tiihonen
Päällikkö, sijoittajasuhteet
puh. 010 45 36150, rauno.tiihonen@fortum.com

Marja Mäkinen
Päällikkö, sijoittajasuhteet (vastuullinen sijoittaminen)
puh. 010 45 23338, marja.makinen@fortum.com

Talousviestintä

Kati Suurmunne
Johtaja, talousviestintä
puh. 010 45 23379, kati.suurmunne@fortum.com

Anna Eskelinen
Viestintäpäällikkö, talousviestintä
puh. 010 45 23350, anna.eskelinen@fortum.com

Kestävä kehitys

Ulla Rehell
Johtaja, kestävä kehitys
puh. 010 45 29251, ulla.rehell@fortum.com

Minna Torsner
Projektipäällikkö, kestävä kehitys
puh. 010 45 34776, minna.torsner@fortum.com

 

X

Etsi Fortumin vuosikertomuksesta 2014

Kirjoita tähän...

Hakutulokset